تبلیغات
عصر سونیک - عشق سونامی واقعیست ؟؟
عصر سونیک
هر چیزی که بخوای درباره سونیک و دوستان
سلام به وب عصر سونیک خوش آمدید ... متاسفانه به دلیل نبود طرفدار کم سر میزنم ببخشید

عصر سونیکبا عرض سلام . مطلبی درباره سونامی براتون اماده کردم که برای یکی از وب های دوستانم هستش که ثابت میکنه عشق سونامی واقعی هستش و هیچ چیز دیگه هم وجود نداره و خودمم تایید می کنم و سگا هم همین طور چون اگه سونیک بوم رو دیده باشید در قسمت 3 این انیمیشن به این عشق سونامی تاکید داره قبل از همه چیز رمضان مبارک باد . سلام امروز اومدم ثابت کنم که سونایمی یک ادعا نیست و یک زوج رسمی هست و واقعا وجود داره . دلایل زیادی اوردم که اگه خوب توشون ترکیز کنید باور میکنید .ولی لطفا منو اشتباه نگیرید من اینو برای اهانت به زوجهای دیگر ننوشتم فقط برای کمک به زوج مورد علاقم سونایمی و به سونایمی تیم  تا شایعه نشر شده که سونایمی ادعا هست را نابود کنم و بگم که زوج تایید شده هست . مطلب تو ادامه مطلب.
راستی تا یادم نرفته . احتمال زیاد هست که چند وقت نیام شاید نظرات را تایید کنم شایدم نه پس سوال منو نکنید .

سونیک و ایمی اینقدر با هم بودن که نمیدونم از کجا شروع کنم ! ولی فکر کنم برچشب خوب باشه .

Sonic the Hedgehog Sticker Collection یک البوم از برچشب های سونیک بود که سال 2010 در امریکا و ایلند مایی نشر شد . در البوم 140 عکس هست که باید جمع بشه از بین اینا عکسهای سونیک و ایمی بود در ضمن درباره بلیز بلیز و سیلور با هم چشبیده بودن و هر کدوم صفحه خاص نداشت . پس چه زوجین این دو تا اینا همیشه یکی هستن و هیچ کس نمیتونه جداشون کنه .
اینم از سونیک و ایمی ♡♡♡


اینم از سیلور و بلیز 


چون سونایمی یک زوج رسمیه و فقط یک ادعا نیست غیر از بازی ها یعنی خارج از بازی ها در وسایل اعلان دیگر ظاهر شد .

خوب بریم سراغ بازی شطرنج کلاسیک سونیک 3D این بازی فکری از شرکت toy play صادر شد و فقط در اوروپا فروخته شد . یکم از شطرنج عادی سخت تره و بریم سراغ قسم متعلق به سونیک و ایمی . خوب هر کس شطرنج بازی کرده میدونه هر قطعه دوری داره پس ببینیم دور قطعات چی بود .

سونیک : شاه     ایمی : ملکه       ناکلز : سرباز        مستر امرد : روک       تیلز : bishop        حلقه : pawn 

پس همون طور که میبینید سونیک و ایمی به عنوان شاه و ملکه سناخته شدن یعنی چه خارج از بازی چه داخل اینا زوج اصلی سونیک هستن و میمانن. این بازی به کلاسیک سونیک برمیگرده و مثل همیشه ایمی همراه سونیکه گرچه میتونستن سالیو بزارن .Sonic Playing Cards یک بازی دیگر هست که توش باید همون طور از اسم واضحه کارت بازی کرد . بهترین میزه این ورقه ها استفاده از شخصیات سونیک در ان است . و تا الان سه شکل مختلف از ان سناخته شده اولیه از بازیه که توش ههههه سونیک ورقه شاه است و ایمی ورقه ملکه شخصیات دختر دیگه هستن اما ایمی ملکه شد و شخصیات پسر دیگری هستن اما سونیک شاه شد یعنی سونیک فقط و فقط برای ایمی و ایمی تا ابد برای سونیک اما شکل دیگرش از کارتون سونیک ایکسه توش شدو و روژ شاه و ملکه هستن  و شکل اخرش شکل کلاسیکیه پست هر ورقی عکس سونیکه و جلوش عادی .

مد بازی ها که سونیک شاه و ایمی ملکه است .


مد سونیک ایکس که توش شدو و روژ شاه و ملکه هستن .مد کلاسیک

سونیک سکینس یک برنامه برای فون که هدفش تزین و ایجاد قالب های زیبا برای موبایل بود این برنامه برای ای فون و ای بود تاش در سال 2012 جان 22 همراه با پس زمینه های متنوع نشر شد یکی از این پس زمینه ها پس زمینه سونیک و ایمی و پس زمینه شدو و روژ بود سیلور بد بخت نیز در برنامه حضور داره اما چون بلیز حضور نداره سیلور تنهاست خیلی خوب اینم از عکس ها :

سونیک و ایمی 
قالب سونیک 
قالب ایمی 
قالب سونیک تو قالب ایمی ^_^ 


اگه تا الان همه رو خواندید متوجه میشید که با اینکه سونیک همیشه در حال فرار از ایمیه و بنظر ازش بدش میاد الا اینکه در همه جا ایمی بصورت دوست دختر سونیک استفاده شد و در کل سری های سونیک ایمی دختر و علامت اصلی مونث در سونیک بود خوب الان جواب میدم برای چی سونیک از ایمی فرار میکنه اینو من در نیاوردم بلکه تو مجله نوشته شد و کسی نمیتونه انکارش کنه . نوشته که سونیک دیونه ایمیه و هوس زیادی به ایمی داره اما خجالت میکشه اعتراف کنه . و نوشته که این سوال را از سونیک تیم پرسیدن و جواب رو سونیک تیم طراح سونیک داد . اینم از عکس اگه باور نمیکنید . اگه باور ندارید مجلش خودتون ببینید عکس پاینه .یک مجله جلوی کامپیوتر قرار گرفته فکر کنم صفحه 52 یا 51 مجله هست .

بفرماید خودتون بخونید این عکس بزرگ 

و یک دلیل دیگه اگه همه اینارو باور نمیکنی . در بازی سونیک و ماریو در المپیک سونیک حریف اصلی ایمی عشق اول ماریو بود و از اونجای که سونیک حریف ماریو بو پس عشق سونیک ایمیه بزار به یاد داشته باشیم که بلیز در بازی حضور داشت اما حریف دیزی بود دیزیم عشق ماریو نیست ! و در بازی سونیک و ماریو در المپیک 2014 در قسم اسکی روی یخ لحظه انتظار عکس سونایمی باز میکرد یعنی تو یک عکس میستید تا بازی شروع بشه و قبل از شروع قسم کوتاه تعلیمات از سونیک و ایمی استفاده میکنه . اینم عکس .
راستی تو این عکسو برای لبتاب خودش گذاشته . اگه باور نداری برو تو اینترنت بگرد . اینم از سونیک و ماریو در المپیک ایمی و نامه عاشقانش به سونیک .

  اگه سونایمی ادعا بود پس چرا این عروسکو داره این به ارشی سونیک کمیک شماره 207 برمیگرده وقتی که ارشی سونایمی را تقبل کرد سگا هم  خوشحال شد و این عروسک را به بازار برد .

اینم کلاسیک و باید بگم که سونیک تو کمیک با سالی بود متاسفانه اما سگا تایید نکرد و بجای اینکه عروسک سالی و سونیک نشر کنه عروسک سونایمی نشر کرد ♡


 به عنوان یک غدا خیلی نازن ( این دست پخت طرفدارها نیست ) http://jenssassysweets.com/cupcakes.htm ادرس وبی که ازش اوردم .

دلایل بیشتر :

1- سونیک و ایمی دو اهنگ مخصوص خودشنو دارن .

2-  ایمی بیشترین شخصیت دخریه که در بازی ها حضور داشت حالا هر عاقلی میدونه چرا.

3- ایمی اولین عشق سونیکه ایمی در سال 1992 در کمیک مانگا حضور داشت و دوست دختر سونیک بود یعنی همش نمیرفت دنبال سونیک سونیکم عدا در بیاره دوستش نداره .

4- ایمی در کمیک بازی تلیویزیون عاشق سونیک بود و ایمی حرف اول مونث در سری های کلی سونیک هست .

5- سونایمی در کمیک های ارشی . سونیک ذا کمیک .سونیک ایکس کمیک. انیمی . تلیویزیون . سونیک ایکس . سونیک بوم .برنامه های سونیک .عروسکهای سونیک و بازی های سونیک ظاهر شده .

6- همه زوج سونایمیو میشناشن بر عکس بعضی زوج ها که ناشناخته است سونایمی خیلی خیلی معروفه .

7- هر وقت یک زوج غیر از سونایمی میاد میره سر سونایمی تا بگه واقعی نیست بجای اینکه بره سر سونالی یا سونیز بعد میگه که ادعا است و وجود نداره در حالی که خودش جون میکنه تا نابودش کنه .

8- زوج اصلی سونیک سونایمیه.

9- سونایمی پر طرفدار ترینه .

10- سونایمی اولین زوج و اولین عشق در کل سری های سونیک هست .


خوب .. به نهایت پست رسیدیم امیدوارم لذت برده باشید و اگه فکر میکردید سونایمی ادعاست الان باور کرده باشید که حقیقت داره . تا بعد نظر ☆

 منبع : go sonic go
نوع مطلب : مطلب درباره سونیک، 
برچسب ها : عشق سونامی واقعیست ؟؟، سونیک، وب عصر سونیک، سونامی سگا، عشق سونیک و امی واقعی است ؟؟، سونیک و امی، sonic and amy،
لینک های مرتبط :

سه شنبه 3 شهریور 1394
چهارشنبه 4 اسفند 1395 02:50 ب.ظ
از کارت سونیک بیشتر خوشم اومد خونه
علیرضا

آره خیلی با حال هستند .
یکشنبه 20 دی 1394 01:54 ب.ظ
من عاشق سونایمی ام
علیرضا

منم همین طور .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


سلام به وب زیبای من خوش اومدید . لطفا نظر یادتون نره .

شخصیت من :

ترس
♥]▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %0
غرور
♥]██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %15
حرص
♥]███▒▒▒▒▒▒▒▒▒ %25
کینه
♥]█████▒▒▒▒▒▒▒ %35
سادگی
♥]███████▒▒▒▒▒ %65
قدرت
♥]████████▒▒▒▒ %75
خودباوری
♥]█████████▒▒▒ %85
رفاقت
♥]████████████ %100
بخشش
♥]████████████ %100
صداقت
♥]████████████ %100
برادری
♥]████████████ %100

مدیر وبلاگ : علیرضا
نویسندگان
صفحات جانبی
نظرسنجی
کدوم شخصیت سونیک رو دوست دارید ؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
عضویت در خبرنامه عصر سونیک لطفا در کادر اول نام (الزامی) و نام خانوادگی (اگر دوست داشتید) تکمیل کنید در کادر دوم ایمیل خودتون رو وارد کنید

Powered by WebGozar

از این وبلاگ حمایت کنید از سونیک حمایت کنید
کلیه حقوق این وبلاگ برای عصر سونیک محفوظ است